Літо! Весела пора! Чудова пора! Час шкільних канікул. Проте у бібліотеки і книжки канікул не має.
Літо – час читання, розваг, пригод, відпочинку та нових вражень. Вже стало традицією щоліта у бібліотеці проводити літні читання. Цього літа, як і минулого, вони проходять під девізом «Кинь мишку! Візьми книжку!». Підсумком літніх читань буде визначення найактивніших читачів бібліотеки. Переможці нагороджуватимуться грамотами та призами.
На базі центральної бібліотеки відбувся семінар бібліотечних працівників Підволочиської громади «Інноваційна діяльність – основа розвитку сучасної бібліотеки».
Відкрила семінар директор центральної бібліотеки Л. А. Жолубак яка наголосила що: «Поняття інновація міцно увійшло і утвердилося в нашому професійному житті поряд з новими інформаційними технологіями. Світовий бібліотечний досвід показує, що проблеми нововведень завжди були актуальними, а сьогодні вони стоять особливо гостро, оскільки бібліотеки з одного боку прагнуть інтегруватись в світовий інформаційний простір, а з іншого відчувають фінансову обмеженість.
Бібліотека має працювати на випередження, беручи участь в інноваційних процесах, що повинно сприяти покращенню доведення інформації до користувача».
