Бібліотекарі навчаються

       

seminar

seminar

        На базі центральної бібліотеки відбувся семінар бібліотечних працівників Підволочиської громади «Інноваційна діяльність – основа розвитку сучасної бібліотеки».

        Відкрила семінар директор центральної бібліотеки Л. А. Жолубак яка наголосила що: «Поняття інновація міцно увійшло і утвердилося в нашому професійному житті поряд з новими інформаційними технологіями. Світовий бібліотечний досвід показує, що проблеми нововведень завжди були актуальними, а сьогодні вони стоять особливо гостро, оскільки бібліотеки з одного боку прагнуть інтегруватись в світовий інформаційний простір, а з іншого відчувають фінансову обмеженість.

Бібліотека має працювати на випередження, беручи участь в інноваційних процесах, що повинно сприяти покращенню доведення інформації до користувача».

         Працівники методично-інформаційного відділу та центральної бібліотеки для дітей надали методичні консультації:

-«Сучасні тенденції державної бібліотечної політики» (Г.М. Цьвікла – завідуюча методично-інформаційним відділом), яка ознайомила учасників семінару із Стратегією розвитку бібліотечної справи на період до 2025 року “Якісні зміни бібліотек для забезпечення сталого розвитку України”

-«Нові підходи в організації обслуговування користувачів» (О.П. Федорович – методист), про поєднання традиційних та інноваційних процесів у бібліотеках.

- «Популяризація ресурсів бібліотеки через соціальні мережі. Ведення сторінки бібліотеки на сайті села». (І.В.Бондаренко – інженер-програміст), який розповів про рекламу бібліотеки та бібліотечних послуг як однієї із інноваційних «фішок» бібліотеки

-«Інноватика в роботі бібліотеки з читачами-дітьми». (О. М. Лукасевич – заст. директора по роботі з дітьми), яка поділилась палітрою досвіду роботи центральної бібліотеки для дітей з впровадження інновацій у підготовці та проведенні  літніх читань.

         Учасники семінару взяли участь у практичному занятті «Бібліотекар і комп’ютер – спілкування на «ти»» (бібліограф регіональної інформації М.А. Пліс)

          На завершення усі переглянули  Історичний екскурс : «Надзбручанський край 18 -21 ст. Особи. Історичні події. Факти» під час якого відбулася захоплююча зустріч з істориком, краєзнавцем, літописцем нашого краю Юрієм Мокрієм. Присутні буквально поринули у ті  історичні часи та події, про які  так цікаво розповідав Юрій Мар’янович, адже ця історія зібрана і опрацьована самим автором.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Випадкова стаття

 • Бомба Андрій Ярославович
  (05.03.1949р., с. Голошинці, нині Підволочиського р-ну) – вчений в галузі математики, професор, доктор технічних наук. Народився у с.…
  28/02/2019 - 13:лют. Read more >>
 • Поліщук Євген Степанович
  (13.09.1931р., с.Токи, Підволочиського р-ну) – вчений, винахідник, педагог. Доктор технічних наук (1990р.). Закінчив Львівський політехнічний інститут (1953р., нині…
  23/06/2011 - 05:черв.

Контакти

 • homeПідволочиська ЦБС
 • phone(03543) 2-10-38, 2-25-41
 • mailbiblioteka_pidvol@ukr.net
 • map вул. Шевченка, 7, м. Підволочиськ
 •           Тернопільська область, Україна 47800

Пошук