Семінар бібліотечних працівників району - 2013

Семінар бібліотечних працівників району «Стан, збереження та використання фондів бібліотек системи, пошук резервів в умовах централізованої бібліотечної системи» відбувся 15 листопада 2013 року на базі методично-інформаційного відділу Підволочиської центральної районної бібліотеки.

Grumpy Old LibrarianВідкрила семінар директор Підволочиської ЦБС Людмила Антонівна Жолубак. Яка наголосила на тому, що сучасна бібліотека є не тільки закладом просвітницького характеру, центром гуманітарної культури, вона – інформаційний центр, який виконує завдання вільного і необмеженого доступу до інформації і збереження її джерела.

Ганна Ростиславівна Федорович, зав. відділом комплектування ЦБС, виступила із консультацією «Стан та перспективи формування бібліотечних фондів у Підволочиській ЦБС. Джерела комплектування, проблеми та шляхи вирішення». У якій ознайомила присутніх із діючими нормативно-правовими документами, які стосуються обліку фонду в бібліотеці, а також із документами, які втратили чинність протягом останніх років. Розмова велась і про процеси обліку документів у сільській бібліотеці, які дають змогу зрозуміти, що викликає найбільше труднощів у бібліотекарів.

В програмі семінару було висвітлено ще ряд питань:

- Формування обмінного фонду, як важливого засобу поповнення фондів сільських бібліотек.

- Комплектування фондів сільських книгозбірень дитячою літературою та періодикою.

З якими виступили редактор відділу комплектування Ванда Євгенівна Гусак та заступник по роботі з дітьми Оксана Михайлівна Лукасевич.

Зав. методично-інформаційним відділом Галина Миколаївна Цьвікла ознайомила учасників семінару з новими методичними матеріалами що надійшли у бібліотеку.

Сільським бібліотекарям було презентовано історико-пізнавальний захід «Цвіти Підволочиськ в державі незалежній», який відбувся на базі Підволочиського краєзнавчого музею. Екскурс в історію краю провів директор музею Борис Васильович Діденко, а про історію містечка розповів історик, краєзнавець Юрій Мар`янович Мокрій. Цікаві розповіді були переплетені піснями у виконанні учасників ансамблю «Надзбручаночка».

Останнє редагування Середа, 12 жовтня 2016 19:51

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Випадкова стаття

 • Станґенберґ Мар`ян
  (Stangenberg Marian; 12.03.1910р., смт.Підволочиськ – 24.03.1986р., м.Вроцлав, Польща) – польський вчений. Закінчив сільськогосподарський інститут у м.Варшава (Польща); докторат…
  25/06/2011 - 18:черв.
 • Колодій Мирослав Степанович
  (08.01.1912р, с.Клебанівка, Підволочиського р-ну) – релігійний діяч, священик УГКЦ. Почесний член Лицарів Колумба та  інших організацій у Канаді.…
  28/04/2011 - 07:квіт.

Контакти

 • homeПідволочиська ЦБС
 • phone(03543) 2-10-38, 2-25-41
 • mailbiblioteka_pidvol@ukr.net
 • map вул. Шевченка, 7, м. Підволочиськ
 •           Тернопільська область, Україна 47800

Пошук