Нам сьогодні – 80!!! Саме 23 листопада 1944 року розпочала роботу наша бібліотека. Першими бібліотекарями були Губай (Казмірук) Олена Семенівна та Йориш (Токман) Цеся Йосипівна. Розміщується бібліотека спочатку у приміщенні
(09.02.1943р., смт. Підволочиськ) – мікробіолог. У США закінчив Огайський університет, захистив докторську дисертацію з мікробіології грунтів у Кентуккському…