Звучи, твій голосе, Тарасе!

 

21

Зараз по всій країні проходять Шевченківські дні, в які ми з теплом та гордістю згадуємо великого поета.

Сьогодні, 9 березня, всі хто завітав у цей весняний, сонячний день у бібліотеку, був зачарований мелодією пісень на слова Тараса Шевченка, що звучала на протязі дня.

Дорослі підспівували, а діти із захопленням слухали у записах: «Тополю» у виконанні гурту «Хочу ЩЕ!», «Ой на горі роман цвіте» - гурту Піккардійської терції, "Микита Швачка", "Розрита могила" – гурту «Кому вниз», "Мені однаково" – гурту «Скрябін», «Ой, маю, маю я оченята» - у виконанні Олександра Якушенко та Мар'яни Коробйової та інших.

В цей день звучала і поезія Шевченка: «Реве та стогне Дніпр широкий», «Заповіт» «Лілея», «Русалка», «Утоплена», «Катерина».

Маленькі читачі мали змогу завітати на відеоурок Тітоньки Сови «Тарас Шевченко. Казки картинної галереї.» та переглянути мультфільм «Садок вишневий коло хати».

Як весна оновлює природу, так і поезія Шевченка оновлює наші серця. Адже його твори допомагають осмислити минуле та зазирнути у майбутнє. Не було і не має в Україні поета, подібного Тарасу Шевченку.

Детальніше в цій категорії: « … А пам’ять залишається ...

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Випадкова стаття

 • Токівський замок
  Пам`ятка архітектури місцевого значення. Відомий ще як Ожигівський замок. Замок знаходиться у селі Токи Підволочиського району. З історії…
  14/02/2013 - 07:лют. Read more >>
 • Стадницька Людмила Михайлівна
  (13.01.1951р., смт Підволочиськ) – лікар, громадська діячка. Заслужений лікар України (2004р). Депутат Тернопільської обласної ради (2002-2006рр.). Закінчила Тернопільський…
  25/06/2011 - 07:черв.

Контакти

 • homeПідволочиська ЦБС
 • phone(03543) 2-10-38, 2-25-41
 • mailbiblioteka_pidvol@ukr.net
 • map вул. Шевченка, 7, м. Підволочиськ
 •           Тернопільська область, Україна 47800

Пошук