Я читаю ВДГ!

  • Вівторок, 23 січня 2018
  • 2033 разів

565 3

565 3

Нещодавно в читальному залі бібліотеки пройшов бенефіс Софії Мокрій «Я читаю ВДГ. А ти?».

Софія чудова дівчинка, активістка бібліотеки, яка не тільки багато читає книг але і періодику. У неї багато уподобань на які її надихає улюблений журнал «ВДГ».

 

Вона займається в художній та музичній школах, є учасником дитячого зразкового театру «Дюймовочка». А ще Софійка дуже любить готувати, вона завжди гостинна, привітна, проста в спілкуванні. Фантазія Софійки та її умілі руки створюють дива, які читачі мали змогу переглянути на виставці: орігамі, вироби з картону, виготовлені м’які іграшки, та поспілкуватися із героїнею бенефісу.

Мета бенефісу – привернути увагу дітей до друкованого слова через зустрічі із своїми однолітками.

Останнє редагування Неділя, 03 січня 2021 12:30

Випадкова стаття

  • Кучмак Іван
     17.04.1899р. с. Заднишівка (нині у складі смт Підволочиськ Тернопільської обл.) - 12.05.1977р. м. Гемпстед, (штат Нью-Йорк, США) –…
    09/06/2019 - 19:59 Read more >>
  • Шерстій Володимир Михайлович
    (11.09.1960р., с.Гнилички, Підволочиський р-ну ) – художник-іконописець.Народився у с. Гнилички Підволочиського р-ну на Тернопільщині. Середню освіту здобув у…
    08/06/2018 - 14:09 Read more >>

Контакти