Я читаю ВДГ!

  • Вівторок, 23 січня 2018
  • 2034 разів

565 3

565 3

Нещодавно в читальному залі бібліотеки пройшов бенефіс Софії Мокрій «Я читаю ВДГ. А ти?».

Софія чудова дівчинка, активістка бібліотеки, яка не тільки багато читає книг але і періодику. У неї багато уподобань на які її надихає улюблений журнал «ВДГ».

 

Вона займається в художній та музичній школах, є учасником дитячого зразкового театру «Дюймовочка». А ще Софійка дуже любить готувати, вона завжди гостинна, привітна, проста в спілкуванні. Фантазія Софійки та її умілі руки створюють дива, які читачі мали змогу переглянути на виставці: орігамі, вироби з картону, виготовлені м’які іграшки, та поспілкуватися із героїнею бенефісу.

Мета бенефісу – привернути увагу дітей до друкованого слова через зустрічі із своїми однолітками.

Останнє редагування Неділя, 03 січня 2021 12:30

Випадкова стаття

  • Мотика Ярослав Миколайович
    (10.01.1943р., с.Староміщина Підволочиського р-ну - 01.03.2025р., м. Львів) – скульптор, лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка (1972).…
    29/04/2011 - 09:11 Read more >>
  • Качала Андрій Теодорович
    (28.08.1830р., м. Філеїв, с.Липівка  Рогатинського р-ну   Івано-Франківської області – 01.08.1902р., с. Медин, Підволочиського р-ну) – священик , громадсько-освітній…
    28/04/2011 - 07:55

Контакти