Вічна магія книги

Флешмоб 2018

Щорічно березень для нашої бібліотеки приносить чудове свято - Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги.

Йдуть роки… Оновлюються книжкові фонди бібліотеки, змінюються і запити наших читачів. Підволочиська бібліотека відкриває для дітей красу і силу слова.

Так в рамках проведення Тижня книги у бібліотеці пройшли цікаві заходи.

Розпочався Тиждень святом посвяти у читачі учнів 2-х класів.

До їх послуг були оформлені книжкові виставки: «Поетичний дощ», «Бум книжковий», «Перечитую українську класику». 

Читачі бібліотеки долучилися до флешмобу під назвою «Ми читаємо! А ти?», який стартував в Обласній бібліотеці для дітей.

Один із днів Тижня – день мовної розминки «Скринька скоромовок». Весь день читачі провели у веселощах, конкурсах, іграх. Діти а також дорослі та бібліотекарі вправлялись у читанні скоромовок.

Поезії та поетам Тернопілля був присвячений наступний день. Діти читали поезію поетів наших земляків, а також власні вірші. Біля живої книжкової виставки-інсталяції «Поетичний дощ» бібліотекарі провели ряд оглядів літератури. Усі, хто завітав у цей день в бібліотеку, мали змогу удосконалювати навички виразного читання поезії із книжкової виставки.

Бібліотекарі завжди прагнуть заохочувати до книги і малят. Вже стало доброю традицією проводити бібліовізити до дошкільного закладу. Такий бібліовізит «Книга в гості завітала» і відбувся цього Тижня.

KnyzhkovyiBibliovizyt1Bibliovizyt2

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Випадкова стаття

 • Тройчак Марія Іванівна
  (з дому – Хомишок; 23.11.1950р., с.Магдалівка Підволочиського р-ну) – лікар-фітотерапевт нетрадиційної медицини, гомеопат. Член Світової асоціації лікарів-католиків (2005р.).…
  25/06/2011 - 07:черв.
 • Стухляк Петро Данилович
  (10.03.1955р., с. Нове Село Підволочиського р-ну) – вчений у галузі комп’ютерних технологій, педагог. Доктор технічних наук, професор. Академік…
  23/06/2011 - 04:черв.

Контакти

 • homeПідволочиська ЦБС
 • phone(03543) 2-10-38, 2-25-41
 • mailbiblioteka_pidvol@ukr.net
 • map вул. Шевченка, 7, м. Підволочиськ
 •           Тернопільська область, Україна 47800

Пошук