У книжковім дивосвіті виростають творчі діти

U knyzhkovim

U knyzhkovim

 

У книжковім дивосвіті виростають творчі діти

Кожного року навесні традиційно проходить Тиждень дитячого читання – свято тих,  хто любить читати, свято бібліотекарів і читачів, веселих пригод і літературних мандрівок, зустрічей з цікавими людьми та героями книг.

Тиждень дитячого читання у Підволочиській бібліотеці для дітей розпочався літературним святом «У книжковім дивосвіті виростають творчі діти».  Працівники бібліотеки намагалися, щоб свято стало справжнім тріумфом книги. Юні читачі  Заблоцька Анастасія, Чуй Любава, Мокрій Софія, Бушинська Анастасія поділилися враженнями від прочитаних книг та порекомендували свої улюблені книги друзям. Кращі читачі бібліотеки були нагороджені грамотами.

Цікаво здивував наших  відвідувачів  День нової книги «Познайомимось! Ми  новенькі!» на якому бібліотека презентувала користувачам нові надходження видавництв: «Зелений «Пес»», «ФОЛІО», «Букрек», ВД «Школа», Видавництво Старого Лева та інші.

З присутніми було проведено літературну вікторину, під час якої учасники показали гарні знання та ерудицію, а також прес-калейдоскоп «Світ  дитячої преси».

Надовго запам’ятається читачам бібліотеки День головоломок «Знайди слова», діти розгадували  кросворди, сканворди та мальовані завдання.

Герої наших улюблених книжок завжди поруч з нами. Вони дуже різні: розумні, сміливі, витривалі, чесні, хитрі, енергійні… І вже від наших уподобань і смаку залежить, хто нам ближчий, на кого хотілося бути схожим, з ким цікаво, а з ким можна посперечатись, відповіді на ці питання юні книголюби знайшли на виставках: «Світ чудовий, світ казковий», «Книги-це класно!.»,  «Українським письменникам – УРА!», «Spielen, lernen und wachsen zusammen» (до Року німецької мови в Україні).  

Захопила  дітей і участь у літературному квесті «Хай в кожний дім приходить казка, а в ній пригоди, мудрість, ласка» в якому  взяли участь і дорослі читачі, із задоволенням пригадуючи казки свого дитинства.

Усі хто завітав до бібліотеки протягом тижня взяли з собою в мандри любов до книги, кмітливість, гумор і добру посмішку.

Останнє редагування Середа, 05 липня 2017 12:50

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Випадкова стаття

 • Дзівінський Плацид Збіґнєв
  (5.10.1851р.; с. Пеньківці, Підволочиського р-ну – 13.07.1936р.; м. Львів) - вчений-математик, доктор філософії, професор Львівської політехніки, її ректор…
  30/06/2011 - 11:черв.
 • Куцярський Євген Антонович
  (18.02.1932р., с.Новосілка, Підволочиського р-ну – 13.07.1987р., с.Кут Густинського р-ну) – художник, майстер художньої кераміки.   Закінчив Теребовлянський технікум підготовки …
  29/04/2011 - 09:квіт.

Контакти

 • homeПідволочиська ЦБС
 • phone(03543) 2-10-38, 2-25-41
 • mailbiblioteka_pidvol@ukr.net
 • map вул. Шевченка, 7, м. Підволочиськ
 •           Тернопільська область, Україна 47800

Пошук