Новий час – нові професії

DSC07502

DSC07502

Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії - це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. І в цьому дітям допомагає книга. У бібліотеці для дітей вже традицією стало проведення професіографічнаих екскурсій «Новий час – нові професії» спільно із районним центром зайнятості.

Цього року ця екскурсія мала мету ознайомити учнів із професією «бібліотекар», розширити та узагальнити знання про цю професію, виховувати у дітей шанобливе та бережне ставлення до книг.

DSC07492

DSC07492
Фахівець з профорієнтації районного центру зайнятості Галина Чорній проінформувала школярів про історичні витоки та особливості професії, значущість професії у суспільстві. Оксана Гайдамаха – бібліотекар дитячого читального залу, ознайомила семикласників із структурою бібліотеки, вимогами професії до працівника, безпекою праці у бібліотеці. Цікавою для школярів виявилася і розповідь про один день із професійного життя бібліотекаря. «Професія бібліотекаря тісно пов’язана із професією педагога, оскільки хороший бібліотекар допомагає усім бажаючим увійти в світ знань, розширити свій кругозір» – зазначила Оксана Віталіївна.

Школярі ознайомилися із змістовною презентацією про діяльність Підволочиської центральної районної бібліотеки, яку підготувала бібліотекар-оператор Андріана Габрилей та переглянули мультимедійну презентацію «Вибір за тобою».

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Випадкова стаття

 • Гульовський Андрій Володимирович
  (24.10.1943р., с.Шельпаки Підволочиського р-ну) – художник. Закінчив у Львові училище прикладного мистецтва ім.. І.Труща (1962р.), Львівський інститут прикладного…
  29/04/2011 - 09:квіт.
 • Флінта Зеновій Петрович
    (01.09.1935р., с. Токи, нині Підволочиського р-ну – 02.04.1988р., м. Львів) – живописець, графік, керамік. Заслужений художник УРСР…
  29/04/2011 - 08:квіт.

Контакти

 • homeПідволочиська ЦБС
 • phone(03543) 2-10-38, 2-25-41
 • mailbiblioteka_pidvol@ukr.net
 • map вул. Шевченка, 7, м. Підволочиськ
 •           Тернопільська область, Україна 47800

Пошук