Новий час – нові професії

DSC07502

DSC07502

Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії - це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. І в цьому дітям допомагає книга. У бібліотеці для дітей вже традицією стало проведення професіографічнаих екскурсій «Новий час – нові професії» спільно із районним центром зайнятості.

Цього року ця екскурсія мала мету ознайомити учнів із професією «бібліотекар», розширити та узагальнити знання про цю професію, виховувати у дітей шанобливе та бережне ставлення до книг.

DSC07492

DSC07492
Фахівець з профорієнтації районного центру зайнятості Галина Чорній проінформувала школярів про історичні витоки та особливості професії, значущість професії у суспільстві. Оксана Гайдамаха – бібліотекар дитячого читального залу, ознайомила семикласників із структурою бібліотеки, вимогами професії до працівника, безпекою праці у бібліотеці. Цікавою для школярів виявилася і розповідь про один день із професійного життя бібліотекаря. «Професія бібліотекаря тісно пов’язана із професією педагога, оскільки хороший бібліотекар допомагає усім бажаючим увійти в світ знань, розширити свій кругозір» – зазначила Оксана Віталіївна.

Школярі ознайомилися із змістовною презентацією про діяльність Підволочиської центральної районної бібліотеки, яку підготувала бібліотекар-оператор Андріана Габрилей та переглянули мультимедійну презентацію «Вибір за тобою».

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Випадкова стаття

 • Малюца Антін Іванович
  (02.02.1908р., с. Токи, нині Підволочиського р-ну Тернопільської обл. – 17.06.1970р., м. Нью-Йорк, США) – живописець, графік, мистецтвознавець. Брат …
  29/04/2011 - 09:квіт.
 • Береза Богдан Зиновійович
  Підволочищина – багата талановитими та цікавими людьми. Серед них можна назвати родину Берези, яка вписала яскраву сторінку в…
  18/03/2014 - 13:бер. Read more >>

Контакти

 • homeПідволочиська ЦБС
 • phone(03543) 2-10-38, 2-25-41
 • mailbiblioteka_pidvol@ukr.net
 • map вул. Шевченка, 7, м. Підволочиськ
 •           Тернопільська область, Україна 47800

Пошук