3-А у нас в гостях

  • Четвер, 28 травня 2026
  • 27 разів

ekskursija 26

ekskursija 26

На порозі літо… Це особливий час у житті дітей: час для відпочинку, радості, нових пригод. І аж ніяк не можна провести літні канікули без книг, адже у них – канікул не буває! Сьогодні ми радо зустрічали учнів 3-А (класний керівник Надія Калита) у стінах своєї бібліотеки. На цей раз екскурсія була незвичною, адже діти побували не лише у бібліотеці для дітей а й мандрували відділами бібліотеки для дорослих.

Вони дізналися про те, який шлях проходить книга, перш ніж потрапити до читача. А ще ознайомились із новими надходженнями, та кожен взяв книгу на свій смак. Тож до літніх зустрічей!!! 

Випадкова стаття

  • Стадник Павло
    (13.05.1890р., с.Теклівка, нині Підволочиського р-ну – 15.02.1911р., м.Львів) – поет, перекладач, фольклорист. Закінчив українську гімназію у м. Тернопіль…
    12/05/2011 - 07:28
  • Каськів Олег Володимирович
    (20.01.1973р., м.Підволочиськ) – релігійний діяч, науковець. Нагрудний хрест із прикрасами (2001р.). Доктор східного канонічного права (2000р.). Закінчив вищу…
    28/04/2011 - 07:53

Контакти