Вода рятує і дивує

voda2

voda2

Землю часто називають «блакитною планетою». 97% планети - це морська вода, непридатна для вживання людьми. А прісна вода, яка складає лише 3% є життєво необхідною для життя. Через зростання чисельності населення, розвиток виробництва, зміни клімату спостерігається дефіцит прісної води, і вже чимало людей у світі відчули це на собі.
У 1992 році Генеральна Асамблея ООН, щоб об’єднати міжнародні зусилля в боротьбі з водною кризою та спонукати населення до більш ефективного використання води, заснувала Всесвітній день водних ресурсів, який відзначається щороку 22 березня.

2018–2028 роки ООН оголосила Міжнародним десятиріччям «Вода для сталого розвитку».
Тому Всесвітній день водних ресурсів — це ще один привід звернути увагу як на державному рівні, так і на рівні кожної людини на необхідні дії та заходи, щоб забезпечити для наступних поколінь можливість споживати чисту воду в достатній кількості.
У читальному залі бібліотеки пройшла екогодина «Вода рятує і дивує». Під час якої присутні мали змогу дізнатися: як утворюється прісна вода, чому вода така важлива для організму людини, чому не можна пити морську воду, які прісноводні озера на планеті є найбільшими та багато інших цікавих фактів про воду.

Voda

Voda

 

Випадкова стаття

  • Стронський Генріх Йосипович
    (27.07.1952р., с.Панасівка, нині Підволочиського р-ну) – вчений у галузі історії, педагог. Доктор історичних наук, професор. Закінчив історичний факультет…
    23/06/2011 - 04:52
  • Журавель Григорій Павлович
    (17.07.1949р., с.Новосілка Підволочиського р-ну) – вчитель-економіст, педагог. Кандидат економічних наук, професор. Заслужений працівник освіти України (1999р.). Академік Української…
    23/06/2011 - 05:57

Контакти