Урок правового інформування в бібліотеці

urok-pravovoho-informuvannya-1

15жовтня в Підволочиській районній бібліотеці відбувся день правового інформування на тему «Паспорт – твій основний документ». Начальний відділу (центру) надання адміністративних послуг районної державної адміністрації Трипалюк Василь Ярославович розповів юним слухачам про значення паспорта в житті кожної людини та як правильно і грамотно звертатися за допомогою в оформленні цього документа.

Прийомом та видачею паспорта громадянина України тепер займається відділ (центру) надання адміністративних послуг районної державної адміністрації. Василь Ярославович розповів, що цей відділ створений нещодавно, але спеціалісти одразу взялися до роботи із знанням справи та професійними навиками. Вони швидко та вміло обслуговують відвідувачів, надають кваліфіковані консультації за різноманітними темами.

На уроці правового інформування юні читачі бібліотеки подивилися короткий фільм, де демонструвалася конфліктна ситуація під час прийому пакету документів на виготовлення закордонного паспорта.

Слухачі активно обговорили цю ситуацію та зробили висновки, як самим не потрапити в тенета правових відносин. Василь Ярославович також відповів на запитання слухачів, що стосувалися даної тематики.

urok-pravovoho-informuvannya-3

Останнє редагування Середа, 12 жовтня 2016 19:51

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Випадкова стаття

• Турбацький Лев Климентійович
    (3.03.1876р.; смт.Підволочиськ – 8.02.1900р.; м.Львів) - літератор, журналіст, критик, перекладач.
    30/06/2011 - 11:черв.
  • Флінта Зеновій Петрович
      (01.09.1935р., с. Токи, нині Підволочиського р-ну – 02.04.1988р., м. Львів) – живописець, графік, керамік. Заслужений художник УРСР…
    29/04/2011 - 08:квіт.