Мистецькі зустрічі в бібліотеці

sem 2015 01

sem 2015 01

Днями у Підволочиській центральній районній бібліотеці відбувся районний семінар бібліотечних працівників на тему: «Бібліографія – як засіб освоєння сучасного інформаційного простору». Ключовими питаннями на якому були:

-         Інформаційно-бібліографічна діяльність сільських бібліотек; сучасні пріоритети та акценти;

-         Рекомендаційна бібліографія: цікаво і корисно;

-         Виховання інформаційно-бібліографічної культури юних користувачів.

В рамках проведення районного семінару пройшло засідання літературно-мистецької вітальні «Елегія» приурочене художникам-ювілярам 2015 року «Художники нашого краю».

                                              

Про життєвий і творчий шлях художників-ювілярів Зеновія Флінти (80-річчя від дня народження), Петра Обаля (115-річчя від дня народження), Михайла Осінчука (125-річчя від дня народження), Ярослава Збараського (40-річчя творчої діяльності) цікаво та змістовно познайомили педагоги Підволочиської дитячої художньої школи Оксана Гриців, Надія Хемій та перший директор художньої школи, Член Національної спілки краєзнавців України, художник, завідувач відділом образотворчого мистецтва Волочиської школи мистецтв – Авдикович Михайло Михайлович.

Як давній друг і колега Ярослава Збараського, пан Авдикович розповів про творчий шлях до здобутої майстерності, проаналізував картини митця, які під час заходу були виставлені для ознайомлення в читальному залі бібліотеки.

Захід про художників нашого краю був цікавий та змістовний. Чудовим музичним доповненням мистецької зустрічі стали інструментальні твори «Арієта» (А.Скулте), «Танго» (Карлос Гардель) у виконанні педагогів Підволочиської музичної школи Оксани Козак та Жанни Бочарської.

Останнє редагування Середа, 12 жовтня 2016 19:48

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Випадкова стаття

 • Жилюк Михайло Олександрович
  (27.10.1948р., с. Богданівна Підволочиського р-ну) – оперний і концертно-камерний співак (баритон). Заслужений артист Білорусі (1980р.). Лауреат всесоюзного конкурсу…
  11/05/2011 - 12:трав.
 • Колодій Мирослав Степанович
  (08.01.1912р, с.Клебанівка, Підволочиського р-ну) – релігійний діяч, священик УГКЦ. Почесний член Лицарів Колумба та  інших організацій у Канаді.…
  28/04/2011 - 07:квіт.

Контакти

 • homeПідволочиська ЦБС
 • phone(03543) 2-10-38, 2-25-41
 • mailbiblioteka_pidvol@ukr.net
 • map вул. Шевченка, 7, м. Підволочиськ
 •           Тернопільська область, Україна 47800

Пошук