Книга в подарунок

Книга – найкращий подарунок для бібліотеки, а особливо від автора – земляка.

Днями, до фондів центральної бібліотеки надійшла книга уродженця с. Козярі Підволочиської району Зиновія Осінчука «З далеких мандрів повернувшись».

В книзі описано участь автора в діяльності Робочої групи по газу і Газового центру Європейської Економічної Комісії ООН, міжнародних газових і нафтових конгресах та виставках, роботі Міжнародного газового союзу, а також науково-технічному співробітництві з іноземними нафтогазовими компаніями та організаціями. Подано враження автора від відвідання двох десятків зарубіжних країн чотирьох континентів.

Символічно що книга надійшла саме напередодні відзначення Дня Європи у бібліотеці і читачі змогли ознайомитися із враженнями автора від подорожей світом, в тому числі країнами Європи.

Саме автор відкриває нам поняття «науковий туризм» - це поїздки знайомство з досягненнями науки, техніки, промисловості, участь у різних науково-технічних заходах країни яку відвідуєш, але й можливість ознайомлення партнерів з історією та культурою власної країни.

Усі бажаючі зможуть прочитати книгу у читальному залі бібліотеки.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Випадкова стаття

• homeПідволочиська ЦБС