Інтернет-центр відкрито

 

Tsentr2

Tsentr2

Новинка, яка  безсумнівно порадувала всіх читачів та відвідувачів Центральної бібліотеки Підволочиської громади:  тут відкрито єдиний в районі безкоштовний інтернет-центр. Тепер кожен може добути цікаву для себе інформацію з інтернету, поспілкуватися з друзями в соціальних мережах, скористатися своєю електронною скринькою. Зайти в мережу можна з власного гаджета, в бібліотеці  діє безкоштовний  Wi-Fi.

Презентація центру відбулася 23 березня, в день відкриття Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги, тож першими його відвідувачами стали наймолодші читачі.

Створення і комплектування центру профінансувала Підволочиська селищна рада. Художнім оформленням кабінету займалися самі працівники бібліотеки.

На презентацію завітав заступник голови об’єднаної територіальної громади Володимир Іванович Витрикуш, який привітав колектив бібліотеки та присутніх відвідувачів з цією подією. Інженер-програміст Ілля Володимирович Бондаренко розповів як на практиці працюватиме інтернет-центр. Працівники біліотеки висловили подяку громаді за розуміння та підтримку, адже Підволочиська центральна бібліотека на сьогоднішній день залишається єдиним центром безкоштовного доступу до комп’ютерів та мережі інтернет  на теренах нашої громади. Вона пропонує вільний доступ до інформації та знань  як для дітей так і дорослих. Та маємо  надію, що це нововведення допоможе особливо  юним читачам в навчанні та розширенні свого світогляду. 

Останнє редагування Вівторок, 06 червня 2017 12:49

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Випадкова стаття

 • П’ясецький Венантій
  (Piasecki Wenanti; 1832р., с.Магдалівка, нині Підволочиського р-ну – після 1901р., місце смерті невідоме) – польський лікар. Студіював медицину…
  25/06/2011 - 07:черв.
 • Процик Нестор Іванович
  (07.11.1912р., с.Гнилички, нині Підволочиського р-ну – 30.06.1973р., США) – лікар, літератор, громадсько-політичний діяч. Доктор медицини (1949р.). Член УВО,…
  25/06/2011 - 07:черв.

Контакти

 • homeПідволочиська ЦБС
 • phone(03543) 2-10-38, 2-25-41
 • mailbiblioteka_pidvol@ukr.net
 • map вул. Шевченка, 7, м. Підволочиськ
 •           Тернопільська область, Україна 47800

Пошук