Добровольці. Доба героїв

 

Dobrovoltsi3

Dobrovoltsi3

День українського добровольця – 14 березня.
Саме завдяки добровольцям – їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію.


«Людська пам’ять має природну особливість – забувати вагомі речі та пам’ятати дрібнички. Коли ця жахлива війна закінчиться, триватиме процес деформації спогадів. Складна мозаїка з облич бойових товаришів, їх героїчних вчинків, мрій та вражень від війни ставатиме прозорою. Все відходитиме в далеке минуле. І лише іноді короткі епізоди будуть ненадовго зринати з глибин пам’яті…».
Цими словами розпочинається книга «Добровольці. Доба героїв»
Це книга – арт-проєкт Андрія Котлярчука присвячена добровольцям, ветеранам АТО. Проєкт довжиною у п'ять років: 2014–2018 рр. Фотозйомка здійснювалася на нульових кілометрах. Фотограф пройшов сотні кілометрів уздовж лінії дотику, відзняв сотні кадрів, сотні портретів бійців до та після бою. У книзі представлена серія портретів бійців у поєднанні з спогадами, спостереженнями, враженнями добровольців від баченого. Світлини відзняті на чорно-білу широку плівку. Використано тільки квадратний кадр.

Випадкова стаття

  • Паздрій Іван Сафатович
    (псевдонім – Іван Окаянний; 31.01.1920р., с.Токи, нині Підволочиського р-ну – 28.11.2002р., там само) – літератор, громадський діяч. Від…
    12/05/2011 - 07:44
  • Мальований Мирослав Степанович
    (13.08.1957р., смт Підволочиськ) – вчений у галузі техніки. Доктор технічних наук, професор. Закінчив  Тернопільський філіал Львівського політехнічного  інституту…
    23/06/2011 - 05:42

Контакти