Останниця

Ostannytsia 2

Ostannytsia 2

Пропонуємо вам книгу-фентезі «Останниця» американської письменниці Кетрін Епплгейт. Книга про дружбу, віддіність, честь, цінність сім’ї і роду. Про дії людей які приводять до знищення усього живого.
Події відбуваються у королівстві Недарра.


Биш, представниця розумного виду дейрнів, зовні подібна до собак, проте ходить прямо як людина.
Вона звикла бути найменшою і наймолодшою, проте завжди почувалася частиною чогось великого, адже була частиною сім’ї, роду. Люди вбивають її родину і вона залишається сама. Чи справді вона остання зі свого роду? Згідно легенди, яка передавалась з її роду в рід, існує таємна колонія її виду - дейрнів і Биш вирушає у подорож засніженими горами Дрейландії щоб її знайти.
Шлях надзвичайно складний і на кожному кроці на неї чатує небезпека.
Дорогою хоробра Биш зустрічає достойного і відданого вобика Тоббла, сміливу і винахідливу дівчину Кхару, гордого і мудрого кота-філівету Лови-Удачу та Ренцо – злодія з магічними здібностями, що має честь. Нові друзі стають справжньою сім’єю для Биш і разом відкривають жахливу таємницю, яка загрожує існуванню не тільки дейрнів, але й усіх істот їхнього світу.
Невже Биш – останниця (остання жива представниця виду)???

Останнє редагування Неділя, 04 квітня 2021 13:51

Випадкова стаття

  • Бомба Андрій Ярославович
    (05.03.1949р., с. Голошинці, нині Підволочиського р-ну) – вчений в галузі математики, професор, доктор технічних наук. Народився у с.…
    28/02/2019 - 13:44 Read more >>
  • Мотика Ярослав Миколайович
    (10.01.1943р., с.Староміщина Підволочиського р-ну - ) – скульптор, лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка (1972). Член НСХУ…
    29/04/2011 - 09:11 Read more >>

Контакти