Останниця

Ostannytsia 2

Ostannytsia 2

Пропонуємо вам книгу-фентезі «Останниця» американської письменниці Кетрін Епплгейт. Книга про дружбу, віддіність, честь, цінність сім’ї і роду. Про дії людей які приводять до знищення усього живого.
Події відбуваються у королівстві Недарра.


Биш, представниця розумного виду дейрнів, зовні подібна до собак, проте ходить прямо як людина.
Вона звикла бути найменшою і наймолодшою, проте завжди почувалася частиною чогось великого, адже була частиною сім’ї, роду. Люди вбивають її родину і вона залишається сама. Чи справді вона остання зі свого роду? Згідно легенди, яка передавалась з її роду в рід, існує таємна колонія її виду - дейрнів і Биш вирушає у подорож засніженими горами Дрейландії щоб її знайти.
Шлях надзвичайно складний і на кожному кроці на неї чатує небезпека.
Дорогою хоробра Биш зустрічає достойного і відданого вобика Тоббла, сміливу і винахідливу дівчину Кхару, гордого і мудрого кота-філівету Лови-Удачу та Ренцо – злодія з магічними здібностями, що має честь. Нові друзі стають справжньою сім’єю для Биш і разом відкривають жахливу таємницю, яка загрожує існуванню не тільки дейрнів, але й усіх істот їхнього світу.
Невже Биш – останниця (остання жива представниця виду)???

Останнє редагування Неділя, 04 квітня 2021 13:51

Випадкова стаття

  • Рибак Тимофій-Теофан Іванович
    (09.03.1932р., с.Староміщина, нині Підволочиського р-ну – 15.01.2019р., м. Тернопіль) – вчений, педагог, літератор, громадський діяч. Доктор технічних наук,…
    23/06/2011 - 05:черв. Read more >>
  • Каськів Олег Володимирович
    (20.01.1973р., м.Підволочиськ) – релігійний діяч, науковець. Нагрудний хрест із прикрасами (2001р.). Доктор східного канонічного права (2000р.). Закінчив вищу…
    28/04/2011 - 07:квіт.

Контакти

Слідкуйте за нами