Книжкові новинки - січень 2015

sichen 2015

sichen 2015
Естерхазі, П. Небесна гармонія, Кондратюк, А. Хутір, Шевчук, А. Теплі спогади в холодний вечір, Крищенко, В. Не опускаючи очей… , Іван Куровець. Лицар галицької медицини, Іщенко, Михайло. Спалився за Україну, Лозинський, Аскольд. На різні теми

Естерхазі, П. Небесна гармонія

peter-eksterkhazi

peter-eksterkhazi
Естерхазі, П. Небесна гармонія [Текст] : роман / П. Естерхазі .- Х.: Фоліо, 2013 .- 415 с. – (Карта світу)

Це один із найколоритніших європейських романів відомого сучасного угорського письменника-посмодерніста. У ньому автор з іронією відтворив історію своєї сім'ї, знаменитої угорської родини, що протягом століть переживала як високі злети, так і стрімкі падіння.

Кондратюк, А. Хутір

andrij-kondratyuk

andrij-kondratyuk
Кондратюк, А. Хутір [Текст] : роман / А. Кондратюк .- К. : Преса України, 2013 .- 848 с. – (Літературна агенція «Банкова,2)

Це перша частина задуманої автором дилогії «Між двома берегами». Роман «Хутір» - це передусім історія одного прекрасного поселення на теренах Західної  України, що повстало на очах одного покоління і на очах одного покоління й зникло. Містить зворушливі драматично-трагічні сторінки з історії повстанського руху на Поліссі.

Шевчук, А. Теплі спогади в холодний вечір

anatolij-shevchuk

anatolij-shevchuk
Шевчук, А. Теплі спогади в холодний вечір [Текст] : вибране / А. Шевчук .- К .: ПресаУкраїни, 2013 .- 336 с. - (Літературна агенція «Банкова,2)

До книжки вибраної прози українського письменника-дисидента Анатолія Шевчука увійшли повість про мордовські табори «Болюче відчуття полону», оповідання «У велику зону», «Ніч з пострілами» та інші твори, написані в різні періоди життя.

Крищенко, В. Не опускаючи очей…

vadym-kryshchenko

vadym-kryshchenko
Крищенко, В. Не опускаючи очей… [Текст] : вибране .- К.: Юридич. Фірма «Кордон», 2013 .- 630 с.

Книга майстра слова Вадима Крищенка – це підсумок багатьох років його творчості. У ній роздуми і пошуки істини, утіха і страждання, любов і гнів. Тут ви знайдете рядки відомих пісень, які полюбилися нашим людям.

Іван Куровець. Лицар галицької медицини

ivan-kuruvets

ivan-kuruvets
Іван Куровець. Лицар галицької медицини. – Л.: Друкарські куншти, 2014 .- 148 с.: іл.

Книга висвітлює життя та знайомить з творчою спадщиною Івана Куровця, видатного громадського діяча Галичини кінця ХІХ – початку ХХ століття, лікаря. Політика, члена австрійського та польського парламентів, міністра охорони здоров’я ЗУНР, декана Українського Таємного Університету, директора «Народної Лічильниці». Подорожні нотатки, спогади. Статті на теми санітарії, історії медицини, політології відкривають читачам дивовижно багатий світ цієї непересічної особистості.

Іщенко, Михайло. Спалився за Україну

mykhajlo-ishchenko

mykhajlo-ishchenko
Іщенко, Михайло. Спалився за Україну. [Текст] : художньо-біографічна повість .- К. : Просвіта, 2004 .- 128 с.

Книга про видатного калушанина Олексу Гірника, який спалився за Україну на Чернечій горі, поблизу могили Тараса Шевченка. Її можна назвати і біографічною повістю і хронікою життя героя, що привів себе на вогняну Голгофу… У кожному разі, читач не залишиься байдужим, прочитавши цей твір, кожне слово якого підсвічене співпережиттям та істинним патріотизмом.

Лозинський, Аскольд. На різні теми

askold-lozynskyj

askold-lozynskyj
Лозинський, Аскольд. На різні теми [Текст] : [публіцистика] / А. Лозинський .- Житомир : Рута, 2013 .- 380 с.

Аскольд Лозинський – американець українського походження, журналіст, дипломат, юрист, український патріот. Його книга «На різні теми» це широкопланова публіцистика, яка охоплює добу від перших днів совєтської окупації Західноукраїнських земель до сьогоднішніх днів.

Автор в своїй книжці чітко доводить, що психологічні кремлівські війни холодні, підступні й жорстокі. Вони ведуться впродовж усіх віків «вічної дружби братерського народу» проти «молодшого брата», і це є не що інше, як чергове «культурне визволення» українців від самих себе.

Книга актуальна адже показує що московські ідеологічні війни проти нашої держави це смертоносні кулі проти нашого народу.

Своїми роботами автор показує що ментальність московської орди незмінна упродовж століть.

Останнє редагування Середа, 12 жовтня 2016 19:48

Випадкова стаття

 • Степанюк Алла Василівна
  (з дому – Богайчук, 04.12.1956р., м.Скалат Підволочиського  р-ну) – вчений у галузі педагогіки. Доктор педагогічних наук, професор. Закінчила…
  23/06/2011 - 05:черв.
 • Крупа Марія Петрівна
  (з дому – Конопацька; 28.05.1946р., с.Рожиськ Підволочиського р-ну) – громадська діячка, мовознавець, педагог. Кандидат філологічних наук. Член Наукового…
  23/06/2011 - 05:черв.

Контакти

 • homeПідволочиська Центральна Бібліотека
 • phone(03543) 2-10-38, 2-25-41
 • mailbiblioteka_pidvol@ukr.net
 • map вул. Шевченка, 7, м. Підволочиськ
 •          Тернопільська область, Україна 47800

Пошук