Книжкові новинки - березень 2015

knyzkovi-novynky-berezen-2015

knyzkovi-novynky-berezen-2015

Рух опору в Україні: 1960-1990 : Енциклопедичний довідник, Генерал Петро Григоренко : спогади, статті, матеріали, Кульчий, О. Документальна скарбниця Шевченківських лауреатів: спогади, статті, матеріали, У камені, бронзі, граніті :  :ШевченкіанаТернопілля ; поезія, графіка t : спогади, статті, матеріали, Життєпис Тараса Шевченка: Шевченкіана Богдана Лепкого, Обвинувачується Михайло Сорока: слідчі справи 1940-1950-х років : Шевченкіана Богдана Лепкого, Герета, І.П. Чернелево-Руський могильник , Шкільняк, М. Наша Богданівка: сторінки минулого та сьогодення, Тернопільсько-Зборівська архиєпархія. Парафії, монастирі, храми: Шематизм: , Подільська толока: альманах літературного об’єднання при Тернопільській обласній організації Національної спілки письменників України, Золотий тризуб: колективний збірник творів західноукраїнських авторів спілки письменників України, Безкоровайний, Євген. «Для мене ти найкраще на землі…» , Подяка Богу : поезія, Муц, Віктор. Я залишаю вам цей світ : (поетичний заповіт)

Тернопільсько-Зборівська архиєпархія. Парафії, монастирі, храми: Шематизм

10
10
Тернопільсько-Зборівська архиєпархія. Парафії, монастирі, храми: Шематизм. – Т.: Новий колір, 2014 .- 520с.: іл.
Унікальне видання, в якому скрупульозно зібрано з різних джерел матеріал про кожні з діючих станом на початок березня 2014 року парафії і храми, що належать до Тернопільсько-Зборівської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви.

Подільська толока: альманах літературного об’єднання при Тернопільській обласній організації Національної спілки письменників України

11
11
Подільська толока: альманах літературного об’єднання при Тернопільській обласній організації Національної спілки письменників України /упоряд. З.М.Кіпибіда .- Вип. 10 .- Т.: Терно-граф, 2014 .- 244с.: іл.
Тут представлено творчий доробок понад 70 авторів, які живуть і діють у різних куточках Тернопілля. У ньому віддзеркалені всі аспекти літературного процесу в різних жанрах: поезія, проза, драматургія, вірші для дітей, гумор, сатира, критика…

Золотий тризуб: колективний збірник творів західноукраїнських авторів

12
12
Золотий тризуб: колективний збірник творів західноукраїнських авторів / упоряд. Л.М.Любарська .- Т.: Терно-граф, 2012 .- 136с.
У збірці вміщені патріотичні вірші поетів західноукраїнського регіону України, членів Борщівського районного літературно-мистецького об’єднання «Ліра», які присвячені 70-ти річчя створення УПА та 105-ти річчю від дня народження її командира Романа Шухевича.

Безкоровайний, Євген. «Для мене ти найкраще на землі…

13
13
Безкоровайний, Євген. «Для мене ти найкраще на землі…» / Є. Безкоровайний .- Т.: Терно-граф, 2014 .- 15с. : іл.
Ця маленька книжечка тільки перша спроба воздати рідному селу хвалу і шану, проявити синівську любов за росяні стежки босоногого дитинства, духовні обереги, нерозривність з пращурами і попередніми поколіннями.

Подяка Богу : поезія

14
14
Подяка Богу : поезія / упоряд. Н.І.Кулик .- Т.: Терно-граф, 2014 .- 344с.
У збірці подано вірші 178 авторів, різни х за віком, творчим стажем, художнім рівнем, але об’єднаних почуттями вдячності Всевишньому за життя, за спасіння, за любов.

Муц, Віктор. Я залишаю вам цей світ : (поетичний заповіт)

15
15
Муц, Віктор. Я залишаю вам цей світ : (поетичний заповіт) / В. Муц .- Т.: Крок, 2014 .- 109 с.
Ця книга мала частина того, що написав Віктор Муц, який пішов з життя у розквіті сил. Кожен свій вірш автор присвячував людям, яких знав, любив, зустрічав у своєму житті.

Рух опору в Україні: 1960-1990 : Енциклопедичний довідник

1а
Рух опору в Україні: 1960-1990 : Енциклопедичний довідник / гол. ред. О. Зінкевич .- К.: Смолоскип, 2012 .- 896с. + 64 іл.
Енциклопедичнийдовідникприсвяченийподіям, які почали розгортатися в Україніна початку 1960-х р. ізавершилисяздобуттямнезалежності 1991р.

Генерал Петро Григоренко : спогади, статті, матеріали

2
2
Генерал Петро Григоренко : спогади, статті, матеріали / упоряд. О. Обертас .- К.: Смолоскип, 2008 .- 832с.
Ця книга є першою спробою цілісно представити українському читачеві постать Петра Григоренка – генерала Радянськоїх армії, видатного правозахисника, публіциста, члена-засновника Московської та Української гельсінської групи – як одного з найактивніших борців за громадські й національні права та свободи в СРСР у другій половині ХХ століття.

Кульчий, О. Документальна скарбниця Шевченківських лауреатів

3
3
Кульчий, О. Документальна скарбниця Шевченківських лауреатів /О. Кульчий, Т. Малярчук, Ю. Бентя .- К.: КЛІО, 2013 .- 352с.:іл.
У книзі на основіархівнихдокументів, друкованихвиданьвисвітленофактижиття та творчудіяльністьвидатнихвітчизнянихмитців, які є лауреатами найвищої в Українівідзнаки за вагомийвнесок у розвитоккультури й мистецтва – НаціональноїпреміїУкраїниімені Тараса Шевченка.

У камені, бронзі, граніті : Вшануванняпам'яті Т. Г. Шевченка на Тернопільщині ; [ілюстрований альманах]

4б
У камені, бронзі, граніті : Вшануванняпам'яті Т. Г. Шевченка на Тернопільщині ; [ілюстрований альманах] .- Т.: Терно-граф, 2014 .-136с.; іл.
Виданнязнайомитьізпам'тнимимісцями, пов'язаними з пербуванням на Тернопільщині Тараса Григоровича Шевченка, міститьсвітлини з фаховимописоммонументів, меморіальнихтаблиць, встановлених у нашомукраїзадлявшануванняпам'яті Великого Кобзаря.

«Отче наш, Тарасе вчемогущий…» :ШевченкіанаТернопілля ; поезія, графіка

5а
«Отче наш, Тарасе вчемогущий…» :ШевченкіанаТернопілля ; поезія, графіка .- Т. Терно-граф, 2014 .- 211 с.
У книзі представлено кращі твори літераторів – уродженцівТернопілля, присвяченіТарасовіШевченку.

Життєпис Тараса Шевченка: Шевченкіана Богдана Лепкого

6
6
Життєпис Тараса Шевченка: Шевченкіана Богдана Лепкого .- Івано-Франківськ : Нова Зоря, 2014 .- 456 с. + 48с. іл.
ОсОбвинувачується Михайло Сорока: слідчі справи 1940-1950-х роківнову цієї книжки становить науково-популярна біографія Тараса Шевченка, написана 100 років тому Богданом Лепким як передмова до повного видання творів Кобзаря, підготовленого ним у Кракові 1918р.
Сюди також увійшли усі інші поетичні, прозові, публіцистичні та наукові твори Б. Лепкого про Великого Кобзаря, а також статті відомих українських літературознавців Василя Лева та Володимира Качкана.

Обвинувачується Михайло Сорока: слідчі справи 1940-1950-х років

7а
Обвинувачується Михайло Сорока: слідчі справи 1940-1950-х років / вступ. стаття, упоряд. і ред.. Юрія Зайцева .- К. : Смолоскип, 2014 .- 271 с., іл.
Книга документів з архіву колишнього КГБ переконливо відображає протистояння одного з чільних діячів ОУН Михайла Сороки з радянським репресивним апаратом. Перед нами постає образ інтелектуала європейської освіченості, високої духовності, багатогранної талановитості, який обрав долю мученика за ідею через 33-річне ув’язнення.

Герета, І.П. Чернелево-Руський могильник

8
8
Герета, І.П. Чернелево-Руський могильник / І.П. Герета .- К.; Т. : Терно-граф, 2013 .- 284 с., 176 іл. .- (OIUM .- №3)
У монографії подано матеріали визначної пам’ятки археології – могильника в с. Чернелів Руський на Тернопільщині, який понад чверть століття досліджував І.П. Герета.

Шкільняк, М. Наша Богданівка: сторінки минулого та сьогодення

9
9
Шкільняк, М. Наша Богданівка: сторінки минулого та сьогодення / М. Шкільняк, І. Карнаух .- Т. : Терно-граф, 2014 .- 499с.: іл.
У науково-популярному дослідженні мова йде про рідне село авторів, що розташоване в Підволочиському районі Тернопільщини.
На основі общирного фактологічного матеріалу, цікавих спогадів жителів та сотень унікальних світлин прослідковується історичний розвиток села від перших спогадів про нього до нинішнього бурхливого та неспокійного сьогодення.

Останнє редагування Середа, 12 жовтня 2016 19:48

10 коментарі

 • Коментувати advokatwew Понеділок, 27 січня 2020 10:54 Автор advokatwew

  Адвокат по семейным делам

  В Российской Федерации нередким фактом является развод между супругами. Это бывает потому, что муж и жена по существенным причинам не в состоянии найти общий язык. В случаях когда муж и жена не желают прийти к договоренности относительно проблем, появляющихся в ходе семейного конфликта, развод возможно в судебном производстве.
  Исследуем спорные моменты, которые могут стоять при разводе между супругами.

  Вопрос предоставления материальной поддержки совместному ребенку.
  Указанная проблема может быть разрешена путем взыскания алиментов. Исковые заявления о взыскании алиментов могут предъявляться к родителю ребенка, который проживает отдельно.
  В период расторжения брака встает задача, каким способом выполнить раздел совместного имущества супругов в суде.
  Как все знают, это очень серьезный вопрос, который сумеет разобрать квалифицированный семейный адвокат . Он имеет возможность помочь в изготовлении актуальных документов для обращения в суд, подобрать железные доказательства, на основании которых увеличит возможность долги по алиментам и благополучно прекратить брачные отношения.

  Судебный спор о разрыве брачных отношений отнимает прилично времени и нервных ресурсов, поэтому индивидуальное участие в судебном процессе может быть тяжелым испытанием.
  По каким критериям узнать, что подобранный адвокат является квалифицированным в бракоразводных вопросах? На данный вопрос можно найти ответ, приехав на консультацию к адвокату.
  Настоящий адвокат подробно выслушает вас, изучит принесенные вами бумаги и подберет подходящее решение. Стоит принять во внимание, что доверитель, утвердивший договор с адвокатом, имеет право не принимать участие в судебном процессе.
  Таким образом, логично прийти к выводам о том, что тема семейных отношений имеет большое количество элементов, в которых может разобраться исключительно семейный адвокат. Не нужно пытаться единолично отстаивать свои законные права в суде. Проблема заключается в том, что простой человек не обладает нужной базой знаний и не может разумно трактовать семейные законодательные нормы.  Узнайте, написать исковое заявление и выиграть дело в суде

 • Коментувати advokatwew Неділя, 26 січня 2020 19:44 Автор advokatwew

  Адвокат по семейным делам

  В нашей стране частым случаем является развод супругов. Это может случиться из-за того, что мужчина и женщина по каким-либо причинам не в состоянии найти общий язык. Когда супруги не желают договориться относительно проблем, появляющихся в семейном споре, расторжение брака происходит в судебном порядке.
  Рассмотрим вопросы, которые могут возникать при разводе супругов.

  Вопрос предоставления материальной поддержки малолетнему ребенку.
  Указанная проблема решается посредством взыскания алиментов. Исковые заявления о взыскании алиментов подаются к родителю ребенка, проживающему отдельно.
  Во время расторжения брака может появиться вопрос, как произвести раздел совместного имущества в суде.
  Насколько всем известно, это очень трудный вопрос, который сумеет решить хороший адвокат по семейным спорам. Он сможет помочь в подборе актуальных документов для обращения в суд, найти нужные доводы, на основании которых повысит вероятность истребовать алименты и безболезненно расторгнуть брачные отношения.

  Судебная тяжба о прекращении брачных отношений отбирает большой объем времени и нервов, а потому самостоятельное участие в судебных заседаниях может оказаться сложным испытанием.
  По каким критериям понять, что найденный адвокат является лучшим в брачных вопросах? На данный вопрос целесообразно найти ответ, придя на консультацию к адвокату.
  Настоящий адвокат досконально выслушает вас, проанализирует принесенные вами документы и найдет правильное решение. Стоит сказать, что доверитель, подписавший соглашение с адвокатом, имеет возможность не участвовать в судебном процессе.
  Подытоживая сказанное, следует прийти к мнению о том, что тема семейных отношений содержит большое количество составляющих, в которых сможет разобраться только лишь бракоразводный адвокат. Не стоит пробовать лично поддерживать свои интересы в суде. Все дело заключается в том, что простой истец не обладает полной базой знаний и не может адекватно трактовать семейные нормы.  Успешный адвокат по грабежам Высокий уровень защиты по уголовному делу.

 • Коментувати hrustalevPrell Неділя, 12 січня 2020 16:41 Автор hrustalevPrell

  Всем добра! На проекте [url=https://kinobelka.ru/]kinobelka.ru[/url] представлена подборка только самых любимых шедевров различной жанровой тематики, года создания и выхода картины. Мы представляем вашему вниманию голливудские фильмы, азиатские кино, европейские киноленты, французские и итальянские комедии, отечественные ленты и новые российские кинопрокаты. Кроме игрового кино мы представляем вашему вниманию документальные фильмы, где вы можете узнать обо всем многое интересного в мире кино.

  [url=https://kinobelka.ru/category/melodrama/]мелодрамы смотреть онлайн качество[/url]

 • Коментувати LenaAvtoBab Субота, 04 січня 2020 01:53 Автор LenaAvtoBab

  Автохимия и автокосметика - виды химических продуктов, выпускаемых для автомоек. Главное предназначение автохимии - уход и защита от воздействия неблагоприятных факторов внешней среды.
  От того, насколько качественной автохимией пользуется владелец автомобиля и пользуется ли он ей вообще, зависит внешний виды автомобиля, его блеск и долговечность такой красоты, лакокрасочного покрытия, кузова...

  [url=https://autospa.kz/labocosmetica]https://autospa.kz/labocosmetica[/url]

 • Коментувати LenaAvtoBab Четвер, 02 січня 2020 19:29 Автор LenaAvtoBab

  Автохимия и автокосметика - виды химических продуктов, выпускаемых для автомоек. Главное предназначение автохимии - уход и защита от воздействия неблагоприятных факторов внешней среды.
  От того, насколько качественной автохимией пользуется владелец автомобиля и пользуется ли он ей вообще, зависит внешний виды автомобиля, его блеск и долговечность такой красоты, лакокрасочного покрытия, кузова...

  [url=https://autospa.kz/product-category/ma-fra]https://autospa.kz/product-category/ma-fra[/url]

 • Коментувати LenaAvtoBab Четвер, 02 січня 2020 04:39 Автор LenaAvtoBab

  Автохимия и автокосметика - виды химических продуктов, выпускаемых для автомоек. Главное предназначение автохимии - уход и защита от воздействия неблагоприятных факторов внешней среды.
  От того, насколько качественной автохимией пользуется владелец автомобиля и пользуется ли он ей вообще, зависит внешний виды автомобиля, его блеск и долговечность такой красоты, лакокрасочного покрытия, кузова...

  [url=https://autospa.kz/labocosmetica]https://autospa.kz/labocosmetica[/url]

 • Коментувати lenOKDoorSkign П'ятниця, 27 грудня 2019 05:07 Автор lenOKDoorSkign

  Вскрытие Замков в Москве
  Только до 17.01.2020г. Скидка до 20% на услуги.
  Выезд мастера по городу от 3 минут. Свободны 3 мастера из 6.

  [url=https://lockeddoor.ru]Вскрытие Дверей в Москве[/url]

 • Коментувати cleaningOpTow Понеділок, 23 грудня 2019 11:54 Автор cleaningOpTow

  Современный темп жизни не всегда оставляет время для того, чтобы заниматься бытовыми задачами. Особенно, если речь идет о генеральной уборке дома. Ее намного выгоднее и проще доверить профессиональным клинерам. Уборка квартир в Киеве – услуга, которая пользуется сумасшедшей популярностью, и вполне очевидно, почему!


  [url=https://cleaningservices.kiev.ua/tseni-na-uborku-kvartir]Уборка квартир[/url]

 • Коментувати Perr#gennic[YrrygytoceiwuzuO,2,5] Середа, 04 грудня 2019 06:47 Автор Perr#gennic[YrrygytoceiwuzuO,2,5]

  ПКР-560 продам отправляйте заявку на почту zipbox18@yandex.ru
  либо в VK https://vk.com/cluboil_vk

 • Коментувати BrendaPoumb Вівторок, 20 серпня 2019 22:26 Автор BrendaPoumb

  Здравствуйте! Наша команда интернет-маркетологов занимается продвижением проектов в интернете с нуля, а также аутсорсингом, в портфолио есть: спортивные и бизнес школы, магазины, спортивные лагеря, спорт журналы, онлайн-порталы, рестораны, гостиницы, известные бренды и дистрибьютеры.

  Мы сделали популярными уже более сотни интернет-проектов. Рекламировали известные мероприятия, а также раскрутили множество популярных сайтов и сообществ.

  Мы предлагаем:
  - раскрутка и продвижение сообществ в соцсетях;
  - продвижение сайтов в поисковых системах;
  - контекстная и таргетинговая реклама в соцсетях;
  - разработка и создание сайтов "под ключ";
  - разработка лого, фирменного стиля и веб-дизайна;
  - аутсорсинг сообществ и сайтов;
  - создание; легкого нейминга;
  - E-mail и SMS маркетинг.

  Если ваш проект или компания требует комплексного продвижения - мы готовы вам помочь! На первый заказ для Вас действует специальная скидка до 10% от нашего прайса!

  кейсы: в поисковиках ищите "веб лейбл"
  Профиль: https://freelance.ru/weblabel
  VK: https://vk.com/weblabel_ru
  FaceBook: https://www.facebook.com/weblabel.ru
  Контакты:
  наша почта: weblabel @ bk . ru (убрать пробелы и писать на эту почту)
  Skype: weblabel
  В поисковиках: веб-лейбл

  *По дополнительному запросу - отправим штатное КП, бриф и цены.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Випадкова стаття

 • Кестен Герман
  (28.01, 1900р., смт. Підволочиськ – 03.05.1996р., м. Рієні поблизу м. Базель, Швейцарія) – німецький письменник, літературознавець. Почесний громадянин…
  12/05/2011 - 07:трав.
 • Дячун Анна
  (з дому Сало; 25.09.1898р., с.Токи Підволочиського р-ну – 03.02.1969р., США) – музикант, громадський діяч. Магістр музики. Від 1914р.…
  11/05/2011 - 12:трав.

Контакти

 • homeПідволочиська ЦБС
 • phone(03543) 2-10-38, 2-25-41
 • mailbiblioteka_pidvol@ukr.net
 • map вул. Шевченка, 7, м. Підволочиськ
 •           Тернопільська область, Україна 47800

Пошук